Online festival

Zmeníme planétu alebo seba?

16
miest
17
dní
20
filmov
4
diskusie a prednášky
Budeme online!
Prispôsobili sme sa aktuálnej dlhodobej situácii, keď stretávanie sa naživo je vo veľkej miere obmedzené, kultúrne a spoločenské podujatia zrušené a rozhodli sme sa pripraviť pre vás online vysielanie festivalu Ekotopfilm – Envirofilm. Po prvý krát v 47. ročnej histórii festivalu, si ho budete môcť vychutnať z pohodlia vášho domova!

Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm sa uskutoční od 30.11. po dobu troch týždňov v online prostredí.

Začiatkom jesene sme stihli osobne zavítať do niekoľkých slovenských miest, ale žiaľ kvôli vládnym opatreniam sme účasť v ostatných mestách museli zrušiť. Preto sme sa rozhodli po dobu dvoch týždňov odvysielať online náš filmový a sprievodný program vybraných mestách Banskobystrického, Trnavského a Trenčianského kraja.

Ako nás sledovať?

Filmy a rovnako aj sprievodný program bude dostupný na našej web stránke festival.ekotopfilm.sk. Diskusie a prednášky budú po skončení festivalu dostupné aj na našom youtubovom kanály. Pre každé mesto bude zverejnený dátum vysielania aj s témou sprievodného programu a toto vysielanie bude dostupné 24 hodín. Začiatok vysielania je vždy o 18:00 a je bezplatné.

Junior festival

Súčasťou festivalu je už tradične premietanie pre žiakov základných a stredných škôl. Na nich samozrejme nezabúdame a školské projekcie spolu so sprievodným interaktívnym programom budú rovnako dostupný online.

Puko a jeho rodina, SVK, 28'
Pet Kajak, SVK, 32'
Šanca prežiť, SVK, 36'
Zbláznení do orieškov, DE, 50'
a ďalšie....

DISKUSIA : Voda
DISKUSIA: Poľovníctvo vs. životné prostredie
DISKUSIA: Zázrivá - Šanca prežiť
PREDNÁŠKA: Sumatra

Práve naši potomkovia, naša mladá generácia sú často motiváciou, prečo sa k tejto planéte správať šetrne a zároveň sú to oni, ktorým je potrebné túto myšlienku vštepovať, aby ju aj oni raz odovzdali ďalej. Čo s nimi bude je rovnako v našich ako i v ich rukách, preto je dôležité, aby túto myšlienku aj oni sami raz šírili. Sme radi, že prostredníctvom nášho Junior festivalu môžeme priniesť množstvo motivačných myšlienok a podnetných informácii práve pre deti a mládež.

Generálny partner

Spoluorganizátori

Hlavní partneri

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Destinační partneri

Zmeníme planétu alebo seba?

Kontakt

Sledujte nás

© 2020 MFF EKO, a.s. - EKOTOPFILM. All Right Reserved.

Quick Menu